DO KOMINÓW MUROWANYCH Z CEGŁY

 

Wybierz długość zestawu:

 • Zestaw Virra Click do kominów murowanych z cegły dł 6m

  starter_6_szt_do_kominow_murowanych.jpg

  Gotowy zestaw do czyszczenia kominów od dołu, do mechanicznego czyszczenia kominów murowanych z cegły. Zestaw zawiera 6 elastycznych drążków, łącznie 6 metrów elastycznych przedłużek, komplet uchwytów, głowicę czyszczącą, oraz pokrowiec. Solidny zestaw do czyszczenia kominów.

  Cena:770.00
 • Zestaw Virra Click do kominów murowanych z cegły dł 8m

  starter_8_szt_do_kominow_murowanych-1.jpg

  Gotowy zestaw do czyszczenia kominów od dołu, do mechanicznego czyszczenia kominów murowanych z cegły. Zestaw zawiera 8 elastycznych drążków, łącznie 8 metrów elastycznych przedłużek, komplet uchwytów, głowicę czyszczącą, oraz pokrowiec. Solidny zestaw do czyszczenia kominów.

  Cena:946.00
 • Zestaw Virra Click do kominów murowanych z cegły dł 10m

  starter_10_szt_do_kominow_murowanych-1.jpg

  Gotowy zestaw do czyszczenia kominów od dołu, do mechanicznego czyszczenia kominów murowanych z cegły. Zestaw zawiera 10 elastycznych drążków, łącznie 10 metrów elastycznych przedłużek, komplet uchwytów, głowicę czyszczącą, oraz pokrowiec. Solidny zestaw do czyszczenia kominów.

  Cena:1160.00
 • Zestaw Virra Click do kominów murowanych z cegły dł 12m

  starter_12_szt_do_kominow_murowanych.jpg

  Gotowy zestaw do czyszczenia kominów od dołu, do mechanicznego czyszczenia kominów murowanych z cegły. Zestaw zawiera 12 elastycznych drążków, łącznie 12 metrów elastycznych przedłużek, komplet uchwytów, głowicę czyszczącą, oraz pokrowiec. Solidny zestaw do czyszczenia kominów.

  Cena:1338.00