Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne narzędzie kominiarskie do usuwania sadzy, do czyszczenia wentylacji oraz system inspekcji przewodów wentylacyjnych i kominowych. Szczególnie polecamy Lance Virra Multi do obrotowego czyszczenia kominów, wentylacji rur i rynien. Dzięki niej można w łatwy sposób wykonać mechaniczne czyszczenie przy pomocy różnego rodzaju głowic czyszczących. Nadaje się do obsługi przez jedną osobę. Może być napędzana wiertarką lub zwykłą wkrętarką. Dzięki wymiennym głowicom, Virra Multi może służyć do czyszczenia komina z rury kwasoodpornej oraz wszelkiego rodzaju kominów murowanych czy przewodów z PCV.

Najważniejszymi cechami obrotowej szczotki kominowej Virra są:

  • giętkość - może czyścić naprawdę mocno zakręcone kominy i przewody
  • potężna moc czyszczenia - rozbije z łatwością kilkuletnią, skamieniałą sadzę
  • jednoosobowa obsługa,
  • napędzanie zwykłą wkrętarką,
  • długa żywotność, gwarancja i serwis pogwarancyjny

Polecamy również system Virra Click do czyszczenia przewodów metodą od dołu. Zaletą tego rozwiązania jest brak konieczności wychodzenia na dach. Czyszczenie przeprowadza się z wyczystki lub otworu rewizyjnego. Wszystkie głowice Virra pasują do systemu Virra Multi, Virra Max i Virra Click.

Jesteśmy producentem kamer inspekcyjnych dwuobiektywowych. Są to kamery do inspekcji przewodów i rur. Głowica kamery wyposażona jest w dwa objektywy. Jeden filmuje to co jest przed nami w przewodzie, drugi filmuje to co jest z boku przewodu np.: kratki wentylacyjne lub inne podłączenia wentylacyjne. Umożliwia to dokładne obejrzenie przewodu we wszystkich kierunkach (widok 180stopni, Tilt-Shift). Nie ma tu mechanizmów obrotowych, dzięki czemu kamera jest bezawaryjna i prosta w obsłudze. Kamera została wyposażona w 30 metrowy przewód o wysokiej odporności na ścieranie, system DVR umożliwiający zapis filmu na kartę SD.