Virra

Obrotowa szczotka Virra Multi to nowoczesne, uniwersalne narzędzie do czyszczenia kominów, przewodów wentylacyjnych, przewodów technologicznych oraz wszelkiego rodzaju rur. Pasuje do wszystkich przewodów murowanych, stalowych i PCV o nieregularnych kształtach. Virra do mechanicznego usuwania zanieczyszczeń napędzana jest wkrętarką akumulatorową lub sieciową.  Przy pomocy obrotowej szczotki Virra można wykonać nie tylko czyszczenie odcinków pionowych instalacji ale również przewodów skośnych lub poziomych. Obrotowy zestaw Virra do mechanicznego czyszczenia kominów i wentylacji posiada wymienne, dopasowujące się do kształtu czyszczonych przewodów głowice czyszczące: głowica czyszcząca łańcuchowa do czyszczenia przewodów murowanych; głowica czyszcząca Virra "Sprężynówka" - do czyszczenia przewodów stalowych i wkładów ceramicznych np. do czyszczenia metalowych przewodów wentylacyjnych, kominów spalinowych i dymowych; "Jeż kominowy" Virra do usuwania najtwardszych zabrudzeń z różnego rodzaju rur oraz przewodów kominowych;; głowica nylonowa - do czyszczenia wkładów i rur ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej i żaroodpornej oraz PCV.

Virra Click - nowoczesny zestaw obrotowy do mechanicznego czyszczenia kominów od dołu. Wygodny w użytkowaniu - czyszczenie komina bez konieczności wchodzenia na dach. Trwały komplet elastycznych prętów o średnicy 16mm łączonych na zatrzask przyciskany palcem.

Lanca kominowa Virra  oraz zestaw Virra Click objęte są 6 miesięczną gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym.

warunki gwarancji

instrukcja obsługi

 

Opinie naszych klientów:

 

"Witam, dziękuje za przesyłkę. Sprzęt spisał się na medal."
 
"Super sprawa. Kupiłem zestaw i polecam go każdemu kto ma komin systemowy ceramiczny mocno zarośnięty."
 
"Sprzęt świetnie się sprawuje zwłaszcza jeż kominowy, robi taką robotę, że jestem pełen podziwu, a co do nowości wprowadzanych obecnie już się zacząłem zastanawiać i być może niedługo dokonam kolejnego zakupu."
 
Sortuj wg: