Virra

Lanca Virra Multi to nowoczesne, uniwersalne narzędzie do czyszczenia kominów, przewodów wentylacyjnych, przewodów technologicznych oraz wszelkiego rodzaju rur. Pasuje do wszystkich przewodów murowanych, stalowych i PCV o nieregularnych kształtach. Virra do mechanicznego usuwania zanieczyszczeń napędzana jest wkrętarką akumulatorową lub sieciową.  Przy pomocy Lancy Virra Multi można wykonać nie tylko czyszczenie odcinków pionowych instalacji ale również przewodów skośnych lub poziomych. Obrotowy zestaw Virra do mechanicznego czyszczenia kominów i wentylacji posiada wymienne, dopasowujące się do kształtu czyszczonych przewodów głowice czyszczące: głowica czyszcząca łańcuchowa do czyszczenia przewodów murowanych; głowica czyszcząca Virra "Sprężynówka" - do czyszczenia przewodów stalowych i wkładów ceramicznych np. do czyszczenia metalowych przewodów wentylacyjnych, kominów spalinowych i dymowych; "Jeż kominowy" Virra do usuwania najtwardszych zabrudzeń z różnego rodzaju rur oraz przewodów kominowych;; głowica nylonowa - do czyszczenia wkładów i rur ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej i żaroodpornej oraz PCV.

Virra Click - nowoczesny zestaw obrotowy do mechanicznego czyszczenia kominów od dołu. Wygodny w użytkowaniu - czyszczenie komina bez konieczności wchodzenia na dach. Trwały komplet elastycznych prętów o średnicy 16mm łączonych na zatrzask przyciskany palcem.

Lanca kominowa Virra  oraz zestaw Virra Click objęte są 6 miesięczną gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym.

warunki gwarancji

instrukcja obsługi

 

Opinie naszych klientów:

 

"Witam, dziękuje za przesyłkę. Sprzęt spisał się na medal."
 
"Super sprawa. Kupiłem zestaw i polecam go każdemu kto ma komin systemowy ceramiczny mocno zarośnięty."
 
"Sprzęt świetnie się sprawuje zwłaszcza jeż kominowy, robi taką robotę, że jestem pełen podziwu, a co do nowości wprowadzanych obecnie już się zacząłem zastanawiać i być może niedługo dokonam kolejnego zakupu."
 
"Witam. Chwilę temu skończyłem czyszczenie "jeżem". 2,5 wiadra szlaki (czyszczone standardową szczotką 2 tyg temu) Po pracy oczywiście konserwacja itd. Mam nadzieję że posłuży jak najdłużej. Dziękuję i pozdrawiam."
 
"Witam Panie Krystianie,
Sprzęt daje radę, pozbawia przewód kominowy z sadzy szklistej i mazistej bez rozbijania cegły i fug. Udało się "odsmołować" kilka przewodów kominowych w ostatnim czasie. Najczęściej są to przewody od kominków z płaszczem wodnym. Przy kominach Schiedel sprawdza się doskonale."
 
 
 

"Jeż kominowy" - Nowoczesna głowica kominowa o ekstremalnej skuteczności w walce z twardą sadzą. Głowica kominowa do mechanicznego czyszczenia kominów murowanych. Wykonana z mocnego i bardzo wytrzymałego łańcucha ze zgrzewanymi, hartowanymi kolcami.  Użycie tej głowicy do czyszczenia komina daje gwarancje, że nawet gruba warstwa sadzy zostanie szybko usunięta. Innowacyjne rozwiązanie firmy Virra - "Jeż kominowy". Nadaje się do zastosowania w połączeniu z lancą do czyszczenia kominów Virra Multi oraz zestawem kominiarskim do czyszczenia kominów od dołu Virra Click, bez konieczności wychodzenia na dach budynku. Razem zestaw tworzy uniwersalne i bardzo poręczne narzędzie kominiarskie do mechanicznego czyszczenia kominów.
 
 
 

Czyszczenie komina samodzielnie czy z pomocą kominiarza? - przepisy Jak samemu udrożnić zatkany przewód dymowy? Dlaczego nie ma ciągu w przewodzie kominowym? Dlaczego nie chce się palić w kominku? Czy można samodzielnie wyczyścić komin? Poniżej postaramy się odpowiedzieć na te pytania. czytaj dalej>>>
 
 
 

 
Sortuj wg: